Sehirlerarasi Nakliyat
Ağustos 16, 2020

Şehirlerarası Nakliyat Çeşitli nedenlerle uzun mesafede taşınma işlemi oldukça zor bir iştir. Bu hizmeti profesyonel olarak yapan firmalardan yardım alarak, her durumda ve her yere eşyalarınız güvenle taşınmaktadır. Firmamızın verdiği en iyi hizmetlerden biri olan şehirlerarası nakliyat; planlı, programlı ve dikkatli yapılması gereken bir iştir. Bunların hepsini Ulusoy nakliyat olarak müşterilere vermekteyiz. Burada en önemli husus araçların uzun yol için hazırlanmasıdır. Eşyalarınız herhangi bir hasara karşı firmamız tarafından sigorta yapılmaktadır.

Ulusoy nakliyat olarak taşınmayı nasıl yaparız?

Öncelikle eşyalar ekspertiz tarafından ücretsiz incelenerek, gerekli olan ekip ve malzemeler seçilir. Eşyalar cinslerine göre ayrılarak paketlenir ya da ambalajlanır. Gerekli olan tüm yasal kayıtlar tutularak listelenir. Eşyalar daha sonra özenli bir şekilde araçlara yerleştirilerek, uzun yolda oluşabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmak için sabitlenirler. İstenilen yere zamanında teslim edilir.

Güvenli ve kolay bir taşınma için en doğru firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Planlı ve programlı bir şekilde hareket eden tecrübeli, uzman personelimizle, eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere taşımaktayız. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde ister ev, ister iş yeri olsun eşyalarınızın kırılmadan, bozulmadan ve kaybolmadan sorunsuz bir şekilde aktarılmaktadır. Firmamızın üstlendiği Misyon gereği;  müşteri odaklı, yenilikleri takip eden, güvenli ve kaliteli şekilde çalışmaktayız. Vizyonumuz ise; müşteri beklentilerini karşılayabilmek ve eşyaları zamanın da teslim edebilmektir.

Firmamız taşınırken nelere dikkat eder?

  • Paketlenen,  kutulanan eşyaların araca özenle yerleştirilmesine
  • Eşyaların işi bilen elemanlarımız tarafından sökülüp, takılmasına
  • Eşyaların uzun yola dayanıklı olacak şekilde araca yerleştirilmesine
  • Hasarsız bir biçimde zamanın da teslim yapılabilmesine dikkat edilmektedir.

Firmamızı seçtiğiniz takdirde piyasada rekabet halinde olduğumuz diğer firmalardan ne kadar farklı olduğumuzu göreceksiniz. Yine şirket politikamız gereğince çalıştığımız kişi ya da kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermekteyiz. Ulusoy Şehirlerarası Nakliyat olarak amacımız; müşterilerimize en iyi kalite hizmet vermektir. Türkiye’nin her yerine hizmet ağımız devam etmektedir. Geniş araç filomuzdan, uzman kadromuzdan, hızlı ve güvenilir olmamızdan, dikkatli, bilgili ve disiplinli hareket etmemizden dolayı mutlaka firmamızı tercih etmelisiniz.