Şehiriçi Nakliyat
Ağustos 16, 2020

Şehiriçi Nakliyat Ev taşıma kararı aldığınızda zaman ve para kaybı yaşamamanız için bu işi yapan kurumsal firmalara başvurmanız gerekmektedir. Taşınmak, bu firmalar sayesinde kolaylaşmaktadır. Eczacıoğlu firması olarak şehir içi nakliyat konusunda oldukça başarılı bir firmadır. Güvenli ve kolay bir taşınma için en doğru firma olmaktan gurur duymaktayız. Planlı bir şekilde hareket eden tecrübeli, uzman personelimizle, eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere taşımaktayız. Şehir içi taşınmada ister evden eve, ister ofisten ofise olsun eşyalarınız kırılmadan, bozulmadan ve hasarsız bir şekilde aktarılmaktadır. Firmamızın misyonu; yenilikçi, güvenli ve pratik çözümlerle, teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerin beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmektir. Vizyonumuz ise; güvenli, kaliteli, tam zamanın da teslimat yapabilmektir.

Peki, firmamızı neden tercih etmelisiniz?

Firmamızı seçtiğiniz takdirde misyonumuz ve vizyonumuzla, diğer firmalardan çok farklı olduğumuzu göreceksiniz. Firmamızın politikası gereğince çalıştığımız kuruluşların bilgilerinin korunmasına özen göstermekteyiz. Tüm gerekli yasal koşullar firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Bunlardan dolayı bizi tercih ederseniz ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız. 

Artık bir sektör haline gelen nakliyat şirketleri tarafından büyük önem verilen şehir içi nakliyat hizmetleri teknolojiyle beraber gün geçtikçe gelişmektedir. Bu gelişmeye firmamızın kaliteli ve köklü olması büyük katkı sağlamaktadır. Profesyonel kadrosu ve güvenilir olması ile daima müşterilerine hizmet etmektedir. Yıllardır sürdürdüğümüz kaliteli taşıma hizmetini ilerleyen teknolojiyle birleştirerek hızlı ama emin adımlarla yürüyerek yükseltmişizdir. Sınırsız, süresiz ve sorunsuz hizmet anlayışı ilkemiz olmuştur. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları bizim için her zaman önde gelmektedir. Eşyalarınızın sigortalanması ve hasarsız taşınması firmamızın sağladığı önemli kolaylıklardandır.

Şehir içi nakliyat sırasında neler yapılır?

Öncelikle evinize yada büronuza ücretsiz ekspertiz elemanımızı göndererek inceleme yapmasını istiyoruz. Daha sonra bu incelemeler sonucunda kullanılacak olan malzeme ve gerekli ekip seçiliyor. Plan ve program hazırlanarak size bildiriliyor. Her şey yolunda ise uygulamaya başlanıyor. Eşyanın cinsine ve şekline göre özel mukavva kutulara, karton kutulara konur, havalı naylonlara sarılır. Bu işlemler resmi olarak listelenerek üzerleri etiketleniyor. En sonunda da eşyalar, özel olarak hazırlanmış donanımlı araçlarımıza yerleştirilerek yeni yerlerine götürülüyor.

Firmamız Şehir içi nakliyat konusunda, her geçen sene kazandığı müşteri portföyü ile başarılarını ve hizmet kalitesini arttırarak daha geniş kitlelere ulaşabilmektedir. Teknolojik açıdan kendini geliştirmek, müşteri memnuniyetini önemsemek ve taşımacılık ihtiyaçlarında kaliteli çözümler üretmek firmamızın başlıca ilkelerindendir. Hakkımızdaki şikâyetlerinizi bize,  memnuniyetinizi dostlarınıza söyleyin.