Ofis Tasimaciligi | ULUSOY Nakliyat 444 89 35 Ulusoy Evden Eve Nakliyat

Ofis Tasimaciligi
Ağustos 16, 2020

Ofis Taşımacılığı İş yerleri çeşitli nedenlerden dolayı yer değiştirmeleri gerektiğinde bu sürecin kolay ve sorunsuz olmasını istemektedir. Zaman ve para kayıplarından ötürü duyulan kaygılar da ofis taşımacılığı diye bir hizmetin önemini ortaya koymaktadır. Şirketler günümüzde profesyonel olarak bunu yapmakta olan firmalardan yardım almaktadır. Bu taşınma hizmeti diğer nakliyat türlerinden farklı olarak daha özenli ve düzenli bir şekilde yapılmalıdır.

Ulusoy Ofis Taşımacılığı hizmetini; değerli müşterilerine kaliteli ve güvenli bir şekilde uzman personeliyle sunmaktadır. Firmamız gerekli tecrübe ve hassasiyeti göstererek bu konu da iddialı olduğunu kanıtlamıştır. Hem iş hem de maddi kayıp yaşanmasına fırsat vermeden müşterilerinin çıkarlarını korumaktadır. İş yerinde mobilyalar dışında önemli evrak ve dosyaların da bulunduğunu unutmamaktayız. Bu yüzden taşınmanın sorunsuz gerçekleşmesi için planlı ve programlı olarak çalışmaktayız.

Ulusoy firmasını neden tercih etmeliyiz?

Çağdaş standartlarımızla bu hizmeti en iyi biz vermekteyiz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için teknolojinin tüm yeniliklerinden yararlanmaktayız. Firmamızda her türlü teknik donanım ve personelimiz mevcuttur. İşyerinizdeki tüm eşyalarınız firmamız tarafından özenli ve hassas bir biçimde yeni adresinize istediğiniz biçimde hazır hale getirilerek teslim edilmektedir. Firmamız bu hizmetini son derece güvenli ve kaliteli olarak yapmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz de bütün bu farklarımızı yakından göreceksiniz.

Taşınma işlemi nasıl yapılmaktadır?

Taşınma hizmetinde; ofisin hızlı ve düzenli bir şekilde taşınması, evrak ve dosyaların kaybolmaması, masa ve aksesuarların zarar görmemesi,  kullanılan malzemelerin kaliteli olması önemlidir. İş yerinize ücretsiz gönderdiğimiz ekspertiz elemanımız, yaptığı ön inceleme sonucunda bir program oluşturarak sizinle iş birliği içinde olacaktır. Firmamız tarafından eşyaların de montesi, ambalajlama, paketleme, depolama, montaj ve monte işlemleri güvenle yapılmaktadır.

Ulusoy nakliyat olarak ofis taşımacılığında, müşteri memnuniyeti, iyi ve kaliteli hizmet, zamanın da teslim önemli amaçlarımızdandır. Kullandığımız malzemeler ve deneyimli personelimizle kalitemizi daha da arttırmaya çalışmaktayız. Ofis taşımacılığı sürecinde sorumluluğumuzun farkında olarak hizmet vermekte ve gereken her türlü önlemi almaktayız. Eşyalarınızın güvenliğini en az sizin kadar önemsiyoruz. Firmamızın müşterilerine sunduğu avantajları sayesinde kazançlı çıkabilirsiniz. Prensiplerimizden vazgeçmeden tüm ekibimizle sizlere iyi hizmet edebilmek için çok çalışmaktayız.