Firmamız Ulusoy Nakliyat; evden eve nakliyat, işyerleri için kurumsal nakliyat, parça eşya nakliyesi, taşınma sırasında gereken tecrübeli eleman ihtiyacı, taşınacak modüler eşyaların sökülüp tekrar monte edilmesi gibi konularda hizmet vermektedir. Ulusoy Nakliyat, artan talep ve müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde sürekli kendini yenilemektedir. Ulusoy Nakliyat Türkiye sınırları içinde evden eve taşınma, ofis ve iş yerinizin taşınması, çeşitli eşya ve kolilerin gün içinde taşınması, yazlıklara eşya taşınması ve kullanmadığınız eşyaların depolanması gibi ihtiyaçlarınızda firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Kurumsal Taşımacılık
  • Ofis Taşımacılığı
  • Arşiv Taşımacılığı
  • Evden Eve Nakliyat
  • Eşya Depolama
  • Hastane Taşımacılığı
  • Eşya Taşıma
  • Sanat Eseri Taşımacılığı

Nakliye ihtiyaçlarınız için firmamız Ulusoy Nakliyat ile iletişime geçtiğinizde, size en uygun ve doğru fiyatların sunulabilmesi ve sürprizlerle karşılaşmamak için taşınacak eşyalar ve güzergâh hakkında bilgi vermeli, açık adresleri belirtmelisiniz. Doğru bilgilendirme yapılmadığında nakliye için uygun araç temini zorlaşır, taşınma işi gecikebilir. Bu nedenle taşınacak tüm eşyaların belirtilmesi ya da dilerseniz firma temsilcimiz tarafından nakliye konusu eşyaların görülmesi uygun olacaktır.

Firmamızın gerçekleştireceği tüm nakliye işlerinden önce taşınacak eşyalar sigortalanmaktadır. Sürekli olarak yük taşınması söz konusu olduğunda sözleşme yapılarak çalışmaya devam edilmektedir.

Nakliye öncesinde taşınacak eşyalarınız monteliyse sökülür, tüm eşyalarınız gerektiği gibi ambalajlanır. Uygun şekilde nakliye araçlarına yüklendikten sonra yeni evinizde tekrar monte edilir, yerine yerleştirilir. Eşyalarınızı siz yorulmadan nakliye firmanız sizin için yerleştirir.

Özellikle öğrencilerin en çok tercih ettiği ilçelerden olan Ataşehir, firmamızın hizmet ağı içerisinde yer almaktadır. Öğrenciler ve kamu personeli için hazırladığımız indirimli fiyatlarımızı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Parça eşya ve yük taşımacılığı da yapan firmamız; kurumsal müşterilerimizin birkaç paketten oluşan yüklerini, sökülüp takılması ya da ilk kez kurulması gereken dekor ve sahne tasarımlarını, sergilere gidecek her türlü sanat eseri taşımacılığını da uygun şekilde ambalajlayarak büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Kurumsal müşterilerimiz için özel fiyatlarımızı sorunuz

Eşyalarınız için depoya ihtiyaç duyduğunuzda firmamız belirli süreli ya da uzun dönemli depo sorununuzu da çözmektedir.