Kırılmadan ve hasar görmeden taşınmanın en kolay yolu, profesyonel olarak bu işi yapan nakliyat firmalarıdır.  Ulusoy nakliyat bütün bu işleri sizin için kolaylaştırmaktadır. Firmamızın evden eve nakliyat hizmeti sayesinde zaman ve para kaybınız olmayacaktır. Ulusoy nakliyat firması olarak müşterilerimize sunduğumuz güvenli ve kaliteli hizmetten dolayı gurur duymaktayız.

Uzman personelimizle planlı ve programlı bir şekilde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere taşımaktayız. Evden eve nakliyat;  kaliteli malzeme ve işini bilen profesyonel bir ekip işidir. Ulusoy nakliyat olarak taşınmada;  müşterilerine uzağı yakın, zoru kolay yapmaktadır. Bu güne kadar sürekli kendini geliştiren, teknolojik yenilikleri takip eden, müşteri memnuniyetini önemseyen şirketimiz, bütün bu özellikleri sayesinde ön plana çıkmaktadır. Firmamız ekonomik ve sigortalı olarak verdiği taşımacılık hizmetlerini Türkiye’nin her yerine yapmaktadır.

Ulusoy firması olarak amacımız;  müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, çalışanların görüşlerini alarak firmanın gelişimine fayda sağlamak ve elde edilen başarılarla hedefleri yükselterek, daha geniş kitlelere hizmet vermektir.

Taşınma hizmetinde neden Ulusoy Nakliyat seçilmelidir?

Taşımacılıkta önemli olanın güven, kalite, deneyimli eleman ve fiyat olduğunu bilen firmamız, müşterilerini yormadan tüm süreçleri iyi bir şekilde sonuçlandırmaktadır. Son model araçlarımız ve eğitimli personelimizle müşterilere hizmet etmekten son derece keyif almaktayız.

Taşınma İşlemi firmamız tarafından nasıl yapılır?

Öncelikle ücretsiz olarak eve gönderilen ekspertiz elemanı eşyalar için keşif yapar ve envanter oluşturarak döküman hazırlar. Taşınma için ihtiyaç duyulan ambalaj malzemesi, personel sayısı ve araç boyutu saptanarak bir plan hazırlanır. Eğer müşteri içinde uygunsa hemen hazırlıklara başlanır. Eşyalar amblajlanarak paketlenerek kolilere konulur. Özenli ve itinalı bir biçimde araçlara yerleştirilir. İstenilen tarihte ve istenilen yere eşyalar güvenli bir şekilde teslim edilir.

Taşımacılığa getirdiğimiz yenilikçi düşünce ve fikirlerle Ulusoy firması olarak evden eve nakliyat hizmetinde çığır açmaktayız. Firmamız pratik ve çabuk çözümler üreterek her zaman müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine cevap vermektedir. Ayrıca geniş müşteri kitlemizle bu hizmeti hiçbir sıkıntı olmadan vermekteyiz. Müşterilerine bir telefon kadar yakın olan firmamız,  eşyalarınızı en az sizin kadar önemseyerek dikkatli bir şekilde taşımaktadır.