Esya Depolama
Ağustos 16, 2020

Son yıllarda çok ilgi gören ve teknolojik donanımlarımızı kullanarak verdiğimiz bir hizmetimizdir. Bu sektörde başarılı firmalar arasında olmaktan dolayı gurur duymaktayız. Eşya depolama teknolojik ve çağdaş donanımları kullanarak verdiğimiz en iyi hizmetlerimizdendir. Eşyanız ne olursa olsun, sınırsız ve kusursuz hizmet verme politikamızla hareket etmekteyiz.

Depolama hizmeti kimlere verilmektedir?

Kurumsal veya şahıslara özel olarak verdiğimiz bir hizmetimizdir. Bizden bu konuda yardım isteyen tüm müşterilerimizin özel ya da fazla olan eşyalarını istedikleri kadar saklamak için depolamaktayız.

Bu hizmet verilirken eşyalar nasıl korunmaktadır?

Eşyalar depolarımıza girdiği andan itibaren her türlü hasara karşı sigortalanmaktadır. Depo sıcaklıkları mevsimlere göre ayarlanarak, rutubet ve nem olmaması sağlanır. Ayrıca her türlü haşereye karşı ilaçlanarak düzenli temizliği sağlanmaktadır. Güvenlik için 7/24 kamera sistemimiz ve güvenlik görevlisi elemanlarımız mevcuttur.

Eşya depolama hizmetinde yeterli derecede deneyim ve tecrübeye sahip olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Ulusoy nakliyat firması olarak, yaptığımız işlerle ve sunduğumuz kaliteli hizmetlerle bu sektörde adımızı üst sıralara taşımaktayız. Sağlam ve köklü firma geçmişimizle, tecrübeli kadromuzla, müşteri ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve pratik çözümlerimizle bu alanda ne kadar iyi olduğumuzu göstermekteyiz. Modern çalışma anlayışımız, dürüstlüğümüz, son sistem araçlarımız ile bu işi ne kadar ciddi olarak yaptığımızı kanıtlamaktayız. Paketlenen her kutu etiketlenerek listelenmektedir. Bu listeler sonradan eşyaları bulmak ve içinden gerekeni alabilmek adına önem teşkil etmektedir.

Bütün bu işlemleri sizin için yapan firmamız aradığınız güvenli Eşya Depolama hizmetini sunmaktadır. Depolanan eşyalarınız özenle ve itina ile korunaklı olarak bir şekilde saklanmaktadır. Firmamız sistemli çalışmayı prensip olarak kabul ettiğinden, paketleme, taşıma ve yerleştirme işlemini çok dikkatli yapmaktadır. Hassas olanlar üste gelecek şekilde eşyaları depolardaki raflara ya da ayrı odalara yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Paketlemesi yapılan her eşya kutulara konarak etiketlenerek listelenmektedir. Firma olarak; istediğiniz zaman depolanan eşyalarınızı tekrar adrese gönderme hizmeti de vermekteyiz. Zamana ve gelişen teknolojiye bağlı olarak müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazanarak kendimizi sürekli yenileyerek ilerlemekteyiz. Hiçbir endişe ve korku duymaksızın eşyalarınızı firmamıza güvenle emanet edebilirsiniz.